Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tüm Eksikleriniz Ve Yardım.
#1
Exclamation 
1. Aimler Silaha Göre Değişmesin. RPG Ve Ağır Makineliler Kalabilir. 
2. Oyun Grafikleri İyi Ancak Haritalarda En Küçük Detaya Kadar Uğraşmanız Lazım. Uğraşmadığınızı Grafiklerden Görebiliyoruz. Evler felan fena değil ancak Zemin, Dağ, Ağaç Bitki Bunlara Uğraşmak Lazım. Grafikler Bunlara Uğraşmadığınız İçin Kötü. Mesela Yaptığınız Su, Gece Vadisindaki Göllgelendirmeler Çok İyi.
3. Önce Yazdıklarımı Yapın. Sonra Youtuberlara Reklam Verin. Youtuber Bile Yoksa Oynamaz. Oyunu Tam Oturtun Öyle Reklam Verin.
4. 2 Silah Kullanabilelim Ancak Tabanca Ve Bıçağı Aynı Anda Kullanabilelim. Zula Gibi Olsun Bu Envanet Mantığı.
5. Sosyal Medyada Aktif Olun. Kendinizi Tanıtın, Yayınlar Yapın. Mesela Zulada Adamlar Haritalarda Ekipinin Adamını Duvara Asmışlar. Sizde Sitenize Ekip Diye Bir Köşe Açın [Resim: smile.png]
6. Oyunun Market Mantığı Black Squad Oyunu Gibi Olsun. Skinli Silahlar Çok Pahalı Vb. Çok Pahalı, Skinsizler Ucuz Olsun. 
7. Oyunda Karakterler Kendini Çok Kolay Kamufile vb. Edebiliyor. Simsiyahlar Resmen [Resim: smile.png] Renkleri Biraz Açarsanız İyi Olur. Silahlarda Çok Siyah Mesela Desert Eagle O Kadar Siyah Olmamalı. 
8. Oyuna Özellikle Türk Yapımı Silahlar Eklensin. Silahları Zuladan Bakarak Yapabilirsiniz. Zuladaki Silahlar Eklensin. Wolfteam Gibi Bilmediğimiz Gerçek Hayatta Olmayan Silahlar En Azından Eklemeyin. 
9. Oyunda Hakarete Hileye Önem Verin. Zula Gibi İsteyen Herkese Küfür Edemesin.
10. İnstagramda Gt Mantığı Yapmayın. Kalitenizi Bozuyor [Resim: smile.png] O Mantık Fazla İşe Yaramaz. Bir Oyun Sayfası İçin.
11. Gelecek Hakkında Bilgi Vermekten Kaçınmayın. Oyuncular Yeni Açılmış Bir Oyun Hakkında Sık Sık Bilgi Almak İster. Çabaladığınızı Görmek İstiyoruz.
12. Youtube Biraz Daha İlgilenin. 
13. Oyunda Oyuncu Yaş Ortalaması Azlatmak İçin Olurda Steam Gibi Platformlarda Oyun Olursa Para İle Satın.
14. Haritaları Tamamen Hazır Olduğunda Tanıtın. 
15. Reklam Yaparken Sadece Oyun Videoları Çeken Youtuberlara Reklam Verin. Mesela Enes Batura Vermeyin. Enes Batur Kitlesi Yaşı Küçük Olduğundan Doğal Olarak Bu Zulayada Yansıdı.
16. Benim Yaşadığım 2 Tane Bug Gibi Birşey Var. Benim Premium Bir Hesam Olmadığı Haldr Premium Oda Kurabiliyodum. İkinciside : Ben Oyunu Bir Ara Format Sebebiyle Silmiştim. Silmeden Öncede Forever'e-Sports Diye Bir Klan Kurmuştum. Oyunu Tekrar Yüklediğimde Klan Yok Olmuştu. Bunu Bir Gözden Geçirin.
17. Turnuva Yapmak İçin Turnuva Yapmayın. Önce Oyuncu Toplayın Klanlar Olgunlaşsın. Turnuva Yapacak Bütçeye Sahip Olun Öyle Turnuva Yapın.
Bu Yazdıklarım Sizin Tüm Eksiğinizdir. Hepsini Yaparsansanız Eksiğiğiniz Kalmaz Diye Düşünüyorum. ❤
Youtube The Matrıden'YT
 
Bul
Alıntı
|


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi