Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dosya İndirilirken Hata
Thumbs Down 
⇒⇒Oyunu Yeni İndirdim Kurdum Kayıt Oldum Launcheri Açtım Başlatılıyordu Fakat Daha Sonra Böyle Bir Hata Verdi  [Resim: dodgy.png][Resim: dodgy.png] ​​​​​​ Acaba Bunun Sebebi Nedir Ve Çözümü Varsa Yazarsanız Sevinirim.
[Resim: 6NdDlW.png]
"Denizi Seviyorsan Dalgalarıda Seviceksin. Korkarak Yaşarsan Yalnızca Hayatı Seyredersin."
Nietzsche
Bul
Alıntı
oyunda bu hata aldı başını gidiyor kardeş hep aynı cevaplar tekrar deneyin düzeldi bilmem ne...  sanırım herkes yaşıyor bu sorunu
Bul
Alıntı
(10-05-2018, 09:14 PM)antipathyc demiş ki: oyunda bu hata aldı başını gidiyor kardeş hep aynı cevaplar tekrar deneyin düzeldi bilmem ne...  sanırım herkes yaşıyor bu sorunu

çözümü varmı acaba ?
"Denizi Seviyorsan Dalgalarıda Seviceksin. Korkarak Yaşarsan Yalnızca Hayatı Seyredersin."
Nietzsche
Bul
Alıntı
Problem çözüldü.

Tekrar indirebilirsiniz.

İlginiz için çok teşekkür ederim <3
Alıntı
hata hayla düzeltilmedi 2 defa yenedin indirdim ve kurdum desteğe bildirdim 1 gündür bekliyorum hayla
Bul
Alıntı
Problem çözüldü lütfen tekrar deneyiniz.
Alıntı
Duzeltilmedi hayla ayni sorun
Bul
Alıntı
HATALAR GİDERİLDİ SUNUCULAR AÇIK AMA BOMBOŞ OYUNCU YOK

ARKADAŞLAR EĞER GİREMİYORSANIZ VE HATA ALMAYA DEVAM EDİYORSNIZ OYUNU PC NİZDEN TAMAMEN KALDIRIP BAŞTAN İNDİRİP YÜKLEYİNİZ BEN DENEDİM OLDU GİRİLEBİLİYOR ARTIK..OYUNCU BEKLİYORUZ ODALARDA... [Resim: biggrin.png] [Resim: biggrin.png]
Bul
Alıntı
|

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi